تولید سفره يكبار مصرف

درباره خط تولید

اطلاعات درباره خط تولید

🔴فرايند توليد سفره چگونه است؟!

در توليد سفره يكبار مصرف،رول ها و طاقه هاي سفره را از كارخانه هاي توليد نايلون تهيه ميكنيم كه مواد تشكيل دهنده ان موادپليمري و پلي اتيلن مي باشد با درصد گرانول و كربن هاي هاي مختلف و  در نهايت اين طاقه بر روي دستگاه سوار  ميشود سپس توسطدستگاه پرفراژ(برش نقطه ايي)ميخورد سپس رول و در متراژ و وزن دلخواه توليد ميشود. در مورد جزئيات بيشتر ميتوانيد با ما در ارتباطباشيد

🔴انواع ماشين الات سفره  چيست؟!

دستگاه هاي سفره يكبار مصرف داراي چندين مدل هستند كه تنوع ان بسيار بالاست ىاي در كل به سه نوع:

١تك رول كه يك طاقه سفره بر ان سوار  ميشود و در هر بار استارت يك رول سفره توليد ميكند.كه اين دستگاه با امكانات و قابليت هايمختلف در بازع قيمتي ٤٥ميليون تومان تا٩٠ميليون تومان قابل عرضه و ارئه مي باشد.

٢دستگاه دورول كه دو طاقه سفره روي دستگاه نصب ميشود و دورول در هر بار استارت توليد ميكند و تيراژي دو برابر تك رولدارد.دستگاه دورول سفره را ميتوان با امكانات و قابليت هاي مختلف از نوع ساده تا تمام اتومات ارائه كرد.بازه قيمتي اين نوع دستگاه٧٠الي١٢٠ميليون تومان ميباشد.

٣دستگاه nonostop(بدون توقف) كه دورول مداوم در حال دوخت و پرافراژ هستند تيراژ فوق العاده بالايي دارد و دستگاه تمام اتوماتو بدون نياز به اپراتور مي باشد كه بازه قيمتي٢٩٠تا٣٩٠ميليىن را با توجه به نو يا كاركرده بودنش دارد.

و ميتوانيد انواع ان را در صفحات مجازي ما مشاهده كنيد

🔴سوداوري توليد سفره چه ميزان است؟!

توليد سفره كه به عنوان كالاي ضروري و اساسي محسوب ميشود و بازار فروشي بي نظير كه به هيچ عنوان اشباع نمي شود رادارد،لاين توليد زود بازده و سوداور است اما بازه قيمتي ان در بازار مشخص است و نمي توان بالاتر از حد معيني سود گرفت و تنهاعامل كه باعث افزايش سود اوري شما ميشود تيراژ توليد مي باشد و بسته به نوع دستگاه هاي بالا و ميزان سرمايه در گردش سوداوريمختلفي دارد كه ميتوانيد با ارتباط با ما بيشتر  اطلاعات كسب كنيد.

ویدیو درباره خط تولید

رول به رول سفره ٥٠ميليوني

سوالی ندارید؟
اسکرول به بالا