خط تولیدانواع دستمال كاغذى

♦️با گذر زمان و پيشرفت تمدن

استفاده از محصولات بهداشتي و نيز رعايت بهداشت تبديل به يك اصل و مهم در جامعه امروزي شده است.

📌محصولات بهداشتي و يكبار مصرف  به جزئي از نياز روزمره و سبد كالاي اقشار مختلف جامعه   تبديل شده و پيشگامان توليد اينسبك از محصولات  ميتوانند بخشي از اين نياز را تامين و به درامد برسند و به عنوان كارافرين نيز اشتغالزايي نمايند.

🔸دستمال كاغذي كه مصرف ان و بازار ان نيازي به توضيح ندارد و بر همه مشخص و عيان است از اين سبك محصىلات هست اماتوليد ان پر از مسائل پيچيده ميباشد كه در صورت عدم اگاهي و يا عدم استقاده از فرد با تحربه ممكن است به ضرر كارافرين بيانجامد.

طاهر صنعت با بهترين مشاوره و با بالاترين تجربه و استفاده از بهترين ماشين الات در اين حوزه مشغول به فعاليت است.

🛑فرايند توليد دستمال چگونه است؟

✅در توليد دستمال كاغذي،ابتدا دورول كاغذ كه به ان تيشو ميگويند توسط دو جك پنوماتيك بر روي دستگاه سوار ميشوند، سپس با دو رول باز كن به سمت جلوي دستگاه هدايت ميشوندو بعد در اين قسمت بر روي دستمال طرح دلخواه شما هك ميشود سپس برش عرضي و طولي ميخورد و به تعداد برگ و وزن دلخواه كه شما براي دستگاه تعيين ميكنيد بسته بندي ميكند

🛑انواع دستگاه دستمال كاغذي چيست؟.

✅ماشين الات توليد دستمال شامل دو بخش صنعتي و خانگي ميباشد.كه نام ان ها فولكات دلسي و تيغ و تا هستند كه خود اين مدل ها تنوع بسيار زيادي دارند

🛑ويژگي هر بخش چيست؟

✅ماشين الات خانگي قيمتي ارزانتر،در فضاي كوچكتر،برق تك فاز و دوكارگر قابل راه اندازي هستند و تيراژي بين ١٥٠٠تا٣٥٠٠بسته دارند.

ماشين الات صنعتي نياز به فضاي كارگاهي و بزرگ دارند و با برق ٣فاز كار ميكند نياز به سرمايه بيشتري هم براي تامين دستگاه و هم سرمايه در گردش دارد و تيراژي بين ٣٠٠٠تا٢٠هزار بسته در يك شيفت را دارد.

اما ماشين الات صنعتي كيفيت توليد بالاتري دارد و همچنين كار با اين نوع دستگاه ها بسيار ساده تر از نوع خانگي هست.

🛑به چه ماشين الاتي نياز داريم؟

✅براي راه اندازي يك كارخانه دستمال نياز يه يك دستگاه توليد يا خرد كن داريد كه رول هاي كاغذ را به بسته هاي دستمال تبديل كند سپس يك دستگاه پركن كه اين دستمال توليدي را داخل نايلون يا جعبه قرار دهد و در اخر يك دستگاه دوخت يا چسب كه سر باز نايلون يا جعبه راببندد و بسته بندي كند.

🛑سرمايه كلي مورد نياز براي شروع چقدر است؟!

✅سرمايه مورد نياز براي راه اندازي يك كارخانه شامل سه دستگاه بالا براي لاين خانگي از ٨٥ميليون تا٢٠٠ميليون هست و براي لاين صنعتي از٢٥٠ميليون به بالا ميباشد

🛑 مواد اوليه  مورد نيازوانواع ان چيست؟

✅مواد اوليه نياز براي توليد دستمال كاغذي رول تيشو،نايلون يا جعبه برند،نايلون مادر هستند

تيشو و اين نايلون ها از نوع ممتاز ،درجه يك ،درجه دو و متفرقه دربازار موجود هستند.

🛑سود توليد دستمال چقدر است؟!

✅توليد دستمال در تيراژ هاي بالا سود چشمگيري دارد اما در كل دستمال كاغذي در وزن هاي مختلفي توليد ميشودو تعيين سود تولييد كننده بستگي به نوع مواد اوليه و وزن توليدي داردولي درحال سودي بين ٥٠٠تا٣٠٠٠تومان درهربسته را براي توليد كننده دارد.

🛑نحوه فروش محصول چگونه است؟!

✅در بازار دستمال كاغذي و در ميان عمده فروشها تنها دليل فروش و مهمترين ركن در بازار فروش شما قيمت محصول هست كه بستگي به نحوه تامين مواد اوليه شما دارد وترفندهايي كه قيمت تمام شده را تا حد ممكن پايين مياورد كه اين تخصص ما هست و ميتوان گفت قيمت شما هست كه بازار فروش شمارا تعيين ميكند

با ما در صفحات مجازي همراه باشيد.يا با مشاوران ما در صفحه ارتباط باما تماس بگيريد

شامل ٣دستگاه با تيراژ ٦هزار بسته در هر شيفت

سوالی ندارید؟
اسکرول به بالا